Zabezpieczenie tabletu w biurze bez pomocy etui

Dodane przez Ania Kukulska dnia

Tablety to coraz popularniejszy dodatek w licznych przestrzeniach biurowych oraz środowiskach biznesowych. Tablet pozwala na stałe pozostanie w kontakcie z wirtualnym światem oraz dostęp do najbardziej witalnych informacji wspomagających funkcjonowanie codziennego biznesu. Jednak żadne biuro nie jest wolne od zagrożeń dla sprzętu multimedialnego. Chwila nieuwagi i nowoczesny sprzęt ląduje na ziemi lub jest zalewany kawą, a użytkownik zostaje bez środków do pracy.

Firma Panasonic na szczęście od kilku lat wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników biznesowych w tej sferze. Wraz z popularyzacją tabletów w praktycznie każdym środowisku, niezbędnym stało się dostarczenie odbiorcom znacznie wydajniejszych rozwiązań ochronnych niż standardowe etui.

toughpad

Toughpad

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie są toughpady. Doskonałym przykładem jest Toughpad FZ-G1 produkowany przez Panasonic. Jest to tablet z gumową powłoką, która jest w stanie zamortyzować praktycznie każdy upadek oraz adekwatnie zabezpieczyć używany sprzęt przed uszkodzeniem. Toughpad FZ-G1 stanowi sprawdzone rozwiązanie biznesowe, które nie pozbawi tabletu jego stylowego wyglądu. Toughpady nie prezentują sobą topornych oraz kanciastych ochronnych case’ów, lecz wpisują się doskonale w stale rosnące potrzeby – zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne światowych odbiorców.
Toughpady coraz bardziej wypierają tradycyjne etui, stając się nowym standardem w dopełnianiu wyglądu oraz funkcjonalności wszelkiej maści tabletów.

Napisane przez: Ania Kukulska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *