Jak wybrać odpowiednią tablicę dla firmy

Jak wybrać odpowiednią tablicę dla firmy

Wybór odpowiedniej tablicy dla firmy wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Na naszym rynku jest bardzo wielu producentów tablic, którzy oferują produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Jeżeli chcą Państwo kupić porządną tablicę dla swojej firmy, która będzie wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania, to należy zwrócić uwagę na bardzo wiele różnych elementów.

Powierzchnia tablicy

W chwili obecnej na naszym rynku dominują tablice wykonane z lakierowanej stali oraz tablice ze stali pokrytej specjalną ceramiczną warstwą. Tablice lakierowane są produktami typowo ekonomicznymi, które cechują się stosunkowo dużą podatnością na zużycie. Tablice porcelanowe charakteryzują się z kolei bardzo dużą wytrzymałością, zwłaszcza jeżeli chodzi o powierzchnię suchościeralną.

Zastosowanie tablic

Jeżeli nasza tablica ma być wykorzystywana bardzo intensywnie, tak jak na przykład w szkołach, to zdecydowanie najrozsądniejszym wyjściem jest inwestycja we wspomnianą powyżej tablicę porcelanową. Wysoka cena tablicy, bardzo szybko nam się zwróci i to nie tylko pod względem eksploatacji, ale również i pod względem komfortu użytkowania. Jeżeli z tablicy zamierzamy korzystać bardzo sporadycznie i będziemy używać również ich właściwości magnetycznych, to najlepszym wyjściem będzie tablica magnetyczna suchościeralna. Jest do doskonałe rozwiązanie głównie dla firm, które wykorzystują tablice przede wszystkim do prezentacji projektów firmowych.

Pozostałe elementy o których warto pamiętać

Wybierając tablice magnetyczne suchościeralne należy pamiętać również i o tym, że po takich tablicach można pisać wyłącznie przy pomocy specjalnych markerów suchościeralnych. Należy o tym pamiętać, ponieważ wiele osób stosuje markery permanentne, które bardzo trudno jest zetrzeć. Tablica magnetyczna nie może być również czyszczona za pośrednictwem popularnych rozpuszczalników oraz środków chemicznych opartych na benzynie. Stosowanie takich produktów może grozić trwałym uszkodzeniem powierzchni tablicy.